Dobrý den, vážené dámy, vážení pánové vážení chovatelé.
Jistě již víte, jaká je situace ve svazu chovatelů ČT. Že byl podán návrh na insolvenci, ale i soudu to bylo divné, vše prověřil a následně 24.9.2018 řízení zastavil.
Přeci jen je naděje, že náš svaz ČT nepadne, ač se o to jistí lidé snaží.
Já, si Vás dovoluji oslovit z pověřeni předsednictva, zdali by jste si zkontrolovali ve Vašem účetnictví, že jste zaplatily členský příspěvek na letošní rok(2018) za svaz ČT, a pokud ne, tak Vás žádám o jeho zaplacení. Lehce si dovoluji připomenout,že jste stále členem svazu a jednou z povinnosti člena je zaplatit členský příspěvek.
Dle naší evidence zaplaceno nemáte,ale bohužel nemáme kompletní účetnictví, a mohlo se stát,že Vás upomínám zbytečně. Pak prosím o zaslaní kopie dokladu o zaplaceni (výpis z učtu,ústřižek složenky,hotovostní platba) na adresu: Svaz chovatelů ČT, U hřebčince 479, 397 01 Písek.
Jinak Vás prosím a apeluji na poctivost chovatele a prosím zaplaťte členský příspěvek.
Pokud nechcete být již členem, stačí poslat mailem nebo poštou, že ze svazu vystupujete. Malé upozornění (členství Vám bude ukončeno od 1.1.2019 a tedy čl.příspěvek za r.2018 ve výši 500Kč by měl být uhrazen)
A poslední co Vám posílám, je samozřejmě písemný souhlas se zpracovaným Vašich osobních údajů tkz. GDPR !!!!!!!!! které jak víte podle zákona musíme mít.
ZDE naleznete formulář ke stažení.
Prosím o vytisknutí, podepsaní a zaslaní originálu na adresu:
Svaz chovatelů českého teplokrevníka z.s.
U hřebčince 479
397 01 Písek.
č.ú.: 2301124604/2010, jako variabilní symbol uveďte datum svého narození a do poznámky své jméno.
Členský příspěvek na rok 2018 – 500kč za ČT

Děkuji, se srdečným pozdravem a přáním velkých chovatelských úspěchů, pevného zdraví Vás i Vašich koní přeje Petra Vraná (člen předsednictva).